27.12.2019 otevřeno: 599 x

MOLligový rok uzavřela vysoká výhra Mostu

Házenkářky Mostu na závěr roku vysoko deklasovaly tým Hlohovce, doma Severočešky vyhrály poměrem 42:17.

MOL liga - 15. kolo

DHK Baník Most - HC Sporta Hlohovec 42:17 (19:10)

V posledním letošním utkání na mostecké palubovce se žádné překvapení nekonalo. První branku utkání sice vsítil MOL ligový nováček z Hlohovce, pak už se ale hrálo podle mosteckých not a už v poločase domácí vedli o devět branek. Ve druhé půli Černí andělé ještě přidali na obrátkách, a nakonec svým soupeřkám nastříleli dvaačtyřicet branek. MOL ligovou premiéru a hned korunovanou gólovým úspěchem si v dresu domácích odbyla další z mosteckých starších dorostenek, Barbora Hrbková.

Nejvíce branek: Zachová 8/1, Jungová 4, Mikulčík 4, A. Kostelná 4, Eksteinová 4 – Tulipánová 5/2, Skaličanová 3, Demajová 3/2. Rozhodčí: Marek Bareš, Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 3/3 – 6/4. Vyloučení 3/1. Diváků: 415.

Jiří Tancoš, trenér DHK Baník Most: „Přišlo mi, že prvních čtyřicet minut to bylo takové trávení vánočního cukroví, až posledních dvacet minut jsme se vrátili k tomu, co chceme hrát, jak bychom byli rádi, aby to vypadalo. V této fázi se mi líbila dynamika, pohyb v obraně, nasazení i spolupráce týmu v útočných kombinacích.“