23.2.2020 otevřeno: 781 x

Slavia nedala šanci Šaľe, upevňuje pozici v boji o medaile

Slavia pomalu natahuje ruku po medaili z MOL ligy. Svou pozici vylepšila nedělní výhrou nad týmem Šaľy, který zdolala poměrem 36:24.

MOL liga - 22. kolo

Slavia Praha - Slovan Duslo Šala 36:24 (18:12)

Slavistky začaly dobře, vyrovnané skóre bylo jen ve třetí minutě, pak už na hřišti dominovaly domácí hráčky a postupně navyšovaly svůj náskok. Šaľanky byly ve dvoubrankovém dostřelu nejblíže ve 21. minutě zápasu, o přestávce už domácí vedly o šest tref. Na úvod druhé půle Slavia náskok zvýšila už na deset gólů a bylo prakticky rozhodnuto. O něco později vedly dokonce o patnáct branek, toto manko sice Šaľa mírně zkorigovala, ale přesto je dvanáctigólové vítězství pro Slavii velmi dobrou vizitkou.

Nejvíce branek:  Pokorná 8/1, Galušková 6/1, V. Fryčáková 5 - Matušincová 10/6, Ušiaková 4, Rácková, Pócsíková, Novotná po 3. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda.. Sedmimetrové hody: 3/3 - 6/6. Vyloučení: 2:4. Diváci: 125.