21.2.2010 otevřeno: 1172 x

Zlín porazil Jindřichův Hradec

Dvěma zápasy bylo dnes dohráno sedmnácté kolo ženské Interligy. Nesmírně důležitý zápas čekal na hráčky Zlína a Jindřichova Hradce. Vítěz tohoto střetnutí se díky dvěma bodům mohl přiblížit konečné páté příčce a větší jistotě účasti v příštím ročníku WHIL.

WHIL - 17.kolo

Slavia Praha - Partizánske 38:20 (18:9)

S chutí si dnes zastřílely hráčky vedoucího týmu Interligy proti týmu Partizánskeho. Od počátku diktovaly tempo hry a již v průběhu první půle vedly o deset branek. Ve 34.minutě to bylo již 29:11 pro domácí celek a stejným rozdílem Pražanky také zvítězily.

Nejlepší střelkyně Slavie: Keclíková 7/1, Kutlvašrová 7, Černá 6, Vítková 6

Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Košíková 5, Zajačková 4, Kalmárová 3/2, Szöllösiová 3

Sedmimetrové hody: 2/1 - 2/2, vyloučení: 3 - 2, rozhodčí: Průcha, Větrovský, diváků: 80

Zlín - Jindřichův Hradec 27:18 (14:8)

Důležitý zápas, ve kterém se utkaly dva týmy ohrožené účastí v baráži, zvládly lépe házenkářky domácího Zlína. Jindřichův Hradec držel nadějný stav do 15.minuty, kdy na ukazateli svítilo 8:6 pro Zlín. Čtyřgólová šňůra domácích poslala Zlín do bezpečeného vedení 12:6 a stejným rozdílem svěřenkyně trenéra Poloze vedly i v poločase. Ani po něm se Hradci nepodařilo zkorigovat náskok soupeře, který nakonec po vítězství 27:18 získal dva body a před posledním J.Hradcem má náskok již tří bodů.

Nejlepší střelkyně Zlína: Šviráková 5, Cedidlová 4/1, Poznarová 4/1

Nejlepší střelkyně J.Hradce: Krupicová 5/3, Keslerová 4, Kohoutová 4

Sedmimetrové hody: 4/2 - 8/5, vyloučení: 6 - 8 (ČK Kupková), rozhodčí: Novotný, Horáček, diváků: 350

Tvrdý boj probíhal na palubovce Zlína, na snímku na zemi Eliášová (J.Hradec)