7.3.2010 otevřeno: 1129 x

Slavia přidala další vítězství

Dvěma zápasy bylo dnes zakončeno devatenácté kolo ženské Interligy. Podle předpokladů v něm dominovala favorizovaná družstva, Slavia potvrdila první příčku a Michalovce přidaly další body.

WHIL - 19.kolo

Slavia Praha - Jindřichův Hradec 40:20 (21:11)

Podle předpokladů neměla Slavia problém s Jindřichovým Hradcem. Hostující tým se držel do stavu 9:11, který trval v 17.minutě. Do konce poločasu se ale Jihočešky dokázaly prosadit již jen dvakrát, zatímco domácí střelkyně byly úspěšné v deseti případech. Již v poločase tak Slavia vedla rozdílem deseti branek a svůj náskok ve druhé půli ještě navýšila na konečných 40:20.

Nejlepší střelkyně Slavie: Černá 6, Kutlvašrová 6, Knedlíková 5

Nejlepší střelkyně J.Hradce: Keslerová 5, Bubeníková 4, Kupková 4

Sedmimetrové hody: 4/3 - 3/2, vyloučení: 4 - 8 (ČK Keslerová), rozhodčí: Bubeníček, Smékal, diváků: 150

Hana Kutlvašrová v zápase s Jindřichovým Hradcem

Partizánske - Michalovce 23:31 (9:15)

V nekompletní sestavě nemohly domácí házenkářky favoritovi střetnutí vzdorovat. Když se k tomu přidalo ještě neproměňování vyložených brankových příležitostí, dokázaly toho Michalovce využít ke zvyšování náskoku.

Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Košíková 6/2, Mičiníková 6/2, Hýllová 4/2

Nejlepší střelkyně Michalovců: Hollá 8, Tregubovova 4, Lazorová 4, Szöllösiová 4

Sedmimetrové hody: 10/5 - 1/0, vyloučení: 4 (ČK Pollaková, Tregubovova) - 11, rozhodčí: Kozák, Mičuda, diváků: 400