19.3.2010 otevřeno: 1253 x

Slavia potvrdila prvenství v Interlize

Jedna předehrávka byla dnes sehrána z 21.kolo ženské nejvyšší soutěže. Již jistý vítěz WHIL v ní přivítal další český celek a postupujícího do play-off Písek.

WHIL - 21.kolo

Slavia Praha - Písek 39:26 (19:14)

Domácí házenkářky se již po první půli díky dvěma pětibrankovým sériím dokázaly brankově odpoutat a o svém vítězství rozhodly definitivně nástupem do druhého poločasu. V něm sice první branku vstřelil jejich soupeř, ale následná osmibranková série Slavie přinesla Pražankám vedení 27:16. Celkově v zápase zvítězily 39:26 a přidaly další dva interligové body.

Nejlepší střelkyně Slavie: Černá 10, Keclíková 6/1, Romanczinová 4, Kutlvašrová 4, Dorazilová 4, Vítková 4

Nejlepší střelkyně Písku: Borovská 8/2, Šichmanová 5, Martenková 4

Sedmimetrové hody: 2/1 - 5/5, vyloučení: 4 - 4, rozhodčí: Oťapka, Haščík, diváků: 130

Nejlepší střelkyně domácích Klára Černá se díky deseti brankám posunula na druhou příčku v žebříčku střelkyň WHIL