10.9.2010 otevřeno: 869 x

Vysoká porážka Partizánskeho v Bratislavě

Další předehrávku 2. kola má za sebou WHIL. Strašlivou porážku utrpěly na hřišti slovenského mistra hráčky Partizánského, které si z Bratislavy odváží 43 inkasovaných branek.

WHIL - 2. kolo předehrávka

ŠKP Bratislava - Partizánske 43:19 (20:7)

Sólo jízdu předvedly doma hráčky Bratislavy, když doslova roznesly na kopytech své hosty z Partizánského. Do suverénního vedení se slovenský mistr dostal již v desáté minutě, kdy bratislavské družstvo odskočilo svému soupeři na 6:2, v desáté minutě se Partizánské zmohlo na slabý odpor v podobě jediného gólu, pak až do dvacáté minuty míče ze své sítě lovila pouze brankářka hostů. V podobném duchu už se nesl celý zbytek prvního poločasu, kdy rezignované Partizánské odcházelo do šaten za stavu 20:7. Kdo čekal zdramatizování utkání v druhém poločase, byl zklamán. Přestože domácí lodivod protočil celou lavičku, stále se navyšovalo rychleji skóre na straně ŠKP Bratislavy. Pro snaživé Partizánské je obdržených 43 branek přece jen krutý výsledek.

Nejlepší střelkyně: Hodošková 8, Janšáková 5, Kochanová 4, Globanová 4, Kováčová 4

Nejlepší střelkyně: Blažeková 3, Demajová 3, Michnová 3

Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/0 , vyloučení: 2 - 1, rozhodčí: Ondogregula, Baďura, diváků: 100