31.10.2010 otevřeno: 1238 x

Lídr tabulky nedal J.Hradci šanci

Slavia nepřipustila žádné překvapení. Se soupeřkami z opačného konce tabulky si jednoznačným výkonem poradila a odskakuje tak svým pronásledovatelkám na špičce tabulky.

Autorkou komentáře k utkání WHIL je Alžběta Vejrostová.

WHIL - 9.kolo

Slavia – Jindřichův Hradec 35:17 (16:9)

Svou vládu nad tabulkou WHIL potvrdila Slavia i dnes a to velmi suverénním výkonem. Na ten nestačil předposlední Hradec, jehož hráčky sice byly prvními, kdo vsítil gól do soupeřovy branky, nic méně vedení 2:0 pro Hradec bylo poslední, jehož tento tým v utkání dosáhl. Už v páté minutě Kutlvašrová srovnala (3:3) a od desáté minuty to bylo právě skóre domácích Slavistek, které narůstalo mnohem vyšším tempem, než hodnoty ukazatele hostí. Jen 85 diváků, přičemž část z nich byl jindřichohradecký fanklub, který přijel podpořit Jihočešky do metropole, sledoval sólovou jízdu domácích druhým poločasem. Tým hostů zvládl za záda Satrapové a posléze střídající Peerové dostat za celých třicet minut pouze osm střel, naopak na straně Slavie si minimálně jeden gól do své kolonky zápisu připsaly všechny hráčky kromě gólmanek. Naprosto zaslouženě si tak další body připisuje lídr tabulky, který tak odskakuje svým pronásledovatelkám z Michalovců a Zlína o další dva body.

Nejlepší střelkyně Slavie: Černá 8, Vítková 5, Jonášová 5/2

Nejlepší střelkyně Hradce: Krupicová 5/1, Pilařová 4/2, Eliášová 3, Zbožínková 3

Sedmimetrové hody: 6/3 – 4/3, vyloučení: 2 – 3, rozhodčí: Frieser L., Frieser B., diváků: 85

Pouze z lavičky ve druhé půli sledovaly utkání proti Jindřichovu Hradci všechny opory Slavie, zleva Kutlvašrová, Černá, Vítková a Keclíková