6.1.2011 otevřeno: 1037 x

Do nového roku vykročila vítězně Šala, v předehrávce porazila Trenčín

Sváteční tříkrálový večer si osladily vítězstvím hráčky Šaly. V utkání 13. kola si se soupeřkami z Trenčína poradily jednoznačně 31:21 a úspěšně tak nakročily do nového házenkářského roku.

Autorkou komentářů z WHIL je Alžběta Vejrostová

WHIL - 13. kolo - předehrávka

Šala – Trenčín 31:21 (15:10)

První minuty utkání však tomuto výsledku rozhodně nenasvědčovaly. Trenčín se chopil vedení a domácí musely dotahovat. Už ve 13. minutě však bojovnice ze Šaly vyrovnaly a v zápětí se ujaly vedení. Trenčíňanky se nehodlaly vzdát bez boje, domácí však držely otěže utkání pevně ve svých rukou a jejich střelkyně opět předvedly, jak obrovská síla tkví v širokém a střelecky potentním kádru Šaly. Ve druhé půli pak domácí systematicky navyšovaly své vedení až na konečný desetibrankový rozdíl 31:21.

Nejlepší střelkyně Šaly: Szarková 5/1, Bérešová, 5, Czaniková 5

Nejlepší střelkyně Trenčína: Rajnohová 6/1, Šáteková 4

Sedmimetrové hody: 4/3 - 3/1, vyloučení: 4 - 4, rozhodčí: Sivák, Dvorský, diváků: 400