23.1.2011 otevřeno: 914 x

Bratislava po výpadku opět zabodovala

Poslední zápas 15. kola se dnes odpoledne odehrál v Partizánském. Po úspěšném začátku však domácí celek nakonec nezískal ani bod. Druhý poločas se totiž vydařil lépe Bratislavankám taženým nezadržitelnou Kertészovou.

Autorkou komentářů z WHIL je Alžběta Vejrostová.

WHIL - 15. kolo, dohrávka

Partizánské – Bratislava 25:27 (13:16)

Bratislava si rozhodně potřebovala vylepšit výsledkovou bilanci po dvou vysokých prohrách s Olomoucí a Hradcem. Do utkání vykročily lépe domácí, zdárně jim však odpovídala Kertészová v bratislavském dresu. Přes veškerou její snahu však hostující celek tahal téměř po celý poločas za kratší konec. Až během posledních čtyř minut prví půle si zvládly Bratislavanky vytvořit tříbrankový náskok. Ani ve druhé půli se pak nedařilo žádnému ze soupeřů vytvořit si výraznější náskok a drama tak trvalo až do posledních minut. Kertészová nebyla k udržení, statečně jí však vzdorovala domácí gólmanka Rychtárechová. Domácí rovněž posílila velezkušená hráčka Partizánského Poláková. Nakonec si však hostující hráčky přece jen dokázaly vytvořit tříbrankový náskok, který už střelkyně Partizánského nedokázaly zlikvidovat a na domácí palubovce tak nakonec po vyrovnaném utkání podlehly Bratislavě poměrně těsně 25:27.

Nejlepší střelkyně Partizánského: Michnová 8/3, Blažeková 7, Košíková 4/1

Nejlepší střelkyně Bratislavy: Kertészová 10, Janšáková 6/4, Cicmanová 3, Hodošková 3, Kochanová 3

Sedmimetrové hody: 4/4 - 4/4, vyloučení: 4 - 3, rozhodčí: Mandák, Rudinský