13.2.2011 otevřeno: 1060 x

Slavia opět vítězně, nezaváhala se Šaľou

Posledním zápasem dnes bylo dohráno osmnácté kolo ženské Interligy. Ve šlágru kola hostila Slavia slovenskou Šaľu. Dvě střetnutí pak nemohly být odehrány kvůli chřipkové epidemii, utkání J.Hradec - Písek se dohrává ve středu.

WHIL - 18.kolo

Slavia Praha - Šaľa 31:23 (16:9)

O co nepodařenější vstup do dnešního zápasu měly, o to více se pak mohly v jeho závěru hráčky Slavie radovat. První minuty patřily hostujícím házenkářkám, které v páté minutě vedly 3:0. Slavia se prosadila poprvé až o minutu později z rukou Vítkové, která přidala další branku a společně s Kutlvašrovou srovnala stav zápasu. Domácí v následujících minutách dokonale otočily vývoj střetnutí a ve 14.minutě si při vedení domácích 9:4 musel trenér Šaľy Lukačín vybrat oddechový čas. Jeho hráčkám se ale v dalším průběhu první půle nedařilo zkorigovat náskok Slavie, který v poločase činil sedm branek a stav 16:9. Ani ve druhém poločase se hostující hráčky brankově nepřiblížily, když domácí v jednu chvíli vedly až o deset branek. Slavia v jeho zbytku již nezaváhala a ambiciózní tým Šaľy vyprovodila s výsledkem 31:23.

Nejlepší střelkyně Slavie: Černá 8, Vítková 8, Kutlvašrová 5

Nejlepší střelkyně Šaĺy: Szarková 9, Berešová 3, Weibelová 3

Sedmimetrové hody: 2/2 - 4/2, vyloučení: 1 - 4 (ČK Trochtová), rozhodčí: Opava, Válek, diváků: 250