23.2.2011 otevřeno: 1111 x

V první dohrávce po chřipkové epidemii zvítězil Zlín

Jedna z prvních dohrávek odložených zápasů se dnes sehrávala v Partizánském a Zlín si se svým slovenským soupeřem poradil jednoznačně. Nadělil mu porážku 13:27a prodlužuje svou vítěznou sérii.

Autorkou komentářů k utkání WHIL je Alžběta Vejrostová.

WHIL - 18. kolo, dohrávka

Partizánské – Zlín 13:27 (6:11)

Zlín se veze na vítězné vlně. Poté co ze své palubovky vyprovodil Bratislavu s opravdu těžkým gólovým nákladem a následně zvítězil nad suverénními Michalovcemi, pokračuje ve sbírání skalpů slovenských celků. Hostujícímu celku se sice nepodařil jednorázový výrazný odskok, ale velmi koncentrovaným výkonem v obranné i útočné fázi postupně navyšoval své vedení krok za krokem během celého utkání (10. minuta 5:2, 29. minuta 11:5, 40. minuta 18:8, 55. minuta 26:12). Zlíňankám velmi dobře fungovala obrana 1-2-3, z níž pramenila řada úspěšných rychlých protiútoků. Své vedení hostky během střetnutí navýšily až na čtrnáctibrankový rozdíl a to i přesto, že domácí měly devětkrát výhodu sedmimetrového hodu.

Nejlepší střelkyně Partizánského: Blažeková 4/1, Poláková 4/3, Michnová 4/2, Zajačková 2

Nejlepší střelkyně Zlína: Poznarová 7/1, Štěrbová 7, Salčáková 4

Sedmimetrové hody: 9/6 – 2/1, vyloučení: 3 - 5, rozhodčí: Gedeon, Rapač, diváků: 350