11.3.2011 otevřeno: 969 x

Veselí v Partizánskem nezaváhalo

Další utkání 22.kola ženské Interligy bylo dnes sehráno v Partizánskem. Mladý slovenský celek v něm hostil zkušený tým Veselí nad Moravou. Ten potvrdil svoji pozici a odvezl si dva body.

WHIL - 22.kolo

Partizánske - Veselí nad Moravou 25:30 (9:17)

Domácí házenkářky se hned v začátku zápasu ujaly vedení 2:0 a 4:2. Veselí ale rychle kontrovalo, sérií tří branek otočilo stav zápasu ve svůj prospěch na 5:4 a po vyloučení domácí házenkářky pak Moravanky zvýšily již na rozdíl čtyř gólů 8:4. Výraznější brankový odstup si pak hostující celek udržoval po celý zbytek první půle. V jejím závěru se mu pak opět podařila gólová série a do šaten odcházely svěřenkyně trenéra Sabadky s vedením 17:9. Ve druhé půli již Veselí nepovolilo žádné zdramatizování střetnutí, ve 42.minutě vedlo o deset gólů 24:14. Až závěrečná desetiminutovka pak přinesla zkorigování skóre a konečný výsledek 30:25 pro Veselí nad Moravou.

Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Michnová 7/4, Minarčíková 5, Szökeová 3, Zajačková 3, Poláková 3/1

Nejlepší střelkyně Veselí n./M.: Chmelařová 8, Súkenníková 5, Fleková 5/1, Drotárová 5

Sedmimetrové hody: 5/5 - 1/1, vyloučení: 4 - 6 (ČK přímá Chmelařová), rozhodčí: Gedeon, Rapač, diváků: 250