12.3.2011 otevřeno: 1212 x

Challenge Cup: Písek veze z Nizozemska remízu

První střetnutí čtvrtfinále evropského poháru Challenge Cup mají za sebou házenkářky Sokolu Písek. Z nizozemského Rotterdamu, kde se dnešní střetnutí konalo, nakonec vezou velice nadějný výsledek.

Challenge Cup - čtvrtfinále - Rotterdam

HandbalAcademie (NED) - Sokol Písek 26:26 (11:15)

Písecké házenkářky si do odvetného střetnutí na vlastní palubovce vezou velmi nadějný výsledek v podobě remízy 26:26. V konečném důsledku dnešního střetnutí zřejmě s výsledkem nemohou být zcela spokojeny, protože již v poločase si vypracovaly vedení o čtyři branky 15:11 a povětšinou třígólový náskok si udržovaly po většinu druhé půle. Ta nakonec skončila lépe pro domácí barvy, ale výchozí pozice do odvety je s ohledem na domácí prostředí pro Písek velice dobrá.

Sestava  a branky Písku: Káplová, Skálová, Vařečková - Luzumová 12, Stellnerová 4, Borovská 3, Dvořáková 2, Salačová 2, Krouská 1, Vrabcová 1, Vyhnalová 1, Malá, Rusfelová

Nejlepší střelkyně HandbalAcademie: Bovenberg 10, Jongenelen 3, Moelker 3

Sedmimetrové hody: 3/2 - 4/4, vyloučení: 5 - 5, rozhodčí: Nabokau, Kulik (BLR), diváků: 800

odveta: sobota 19. 3.15:00 Sokol Písek - HandbalAcademie (NED)