16.3.2011 otevřeno: 1163 x

Další dva „chřipkové“ body zůstávají ve Veselí

Veselanky dnes dohrávaly další z chřipkou odložených zápasů. V dohrávce devatenáctého kola zvítězily v souboji tabulkových sousedů a Bánovcům se tak vzdálily o další dva body.

WHIL – 19. kolo, dohrávka

Veselí n. M. – Bánovce n. B. 25:21 (12:12)

Veselí dnes večer opět dohánělo chřipkové resty a tentokrát hostilo výborné Bánovce. V prvním poločase se ve vedení vystřídaly oba týmy. Ve třiadvacáté minutě obrátily domácí stav utkání z 5:9 na 10:9 a do poločasu se pak odcházelo za remízového stavu 12:12. Druhý poločas byl stejně napínavý. Klíčovou roli v něm sehrála brankářka Černá, která skvělými zákroky pomohla domácím k obratu ze stavu 13:15 na 20:17. Kontrovala jí domácí Fleková, která se výrazně podílela i na vybudování šestibrankového náskoku 25:19 v závěru zápasu, jehož konečné skóre už v posledních minutách jen kosmeticky upravila Tóthová se Surovčíkovou.

Nejlepší střelci Veselí: Fleková 7/2, Chmelařová 6, Kočí 4, Súkenníková 4

Nejlepší střelkyně Bánovců: Tóthová 8, Gerič 4/2, Bahýlová 4

Sedmimetrové hody: 2/2 – 2/2, vyloučení: 1 - 1, rozhodčí: Hanák, Kosmák, diváků: 250

Nejobávanější házenkářka současné soutěže Tóthová (Bánovce) v souboji s domácí Drotárovou