30.8.2011 otevřeno: 962 x

Úvodní duel pro Michalovce

Letošní sezóna Interligy začala předehrávaným zápasem mezi slovenskými celky Michalovců a Nitry-Sereď. Podle předpokladů si v něm první dva body připsal poslední slovenský mistr.

Předehrávka - 1.kolo WHIL

Michalovce - Nitra-Sereď 37:16 (18:8)

Úvodní střetnutí, které bylo předehráno z důvodu účasti Michalovců v evropském poháru, bylo od začátku v rukou domácího celku, který si již v poločase vybudoval desetibrankový náskok. Ten navyšoval i ve druhé půli, aby celkově zvítězil rozdílem dvaceti jedna branek 37:16.

Nejlepší střelkyně Michalovců: Hollá 7, Hvostaľová 6/4, Tobiašová 5

Nejlepší střelkyně Nitry-Sereď: Vargová 7/3, Tulipánová 2, Sýkorová 2, Lenčešová 2/1

Sedmimetrové hody: 7/6 - 5/4, vyloučení: 8 - 5, rozhodčí: Gabriš, Macko, diváků: 800