19.1.2012 otevřeno: 1002 x

V dohrávce další porážka Nitry

Utkání 11. kola se dnes dohrávalo v Nitře. Ani tentokrát a v domácím prostředí nestačily Nitranky na soupeřky. Tentokrát je zdolaly házenkářky z Partizánského.

WHIL - 11. kolo, dohrávka

Nitra-Sereď - Partizánské 25:30 (12:14)

Hráčky domácí Nitry vstoupily do utkání, které bylo dohrávkou podzimního 11. kola, nervózně a umožnily tak soupeřkám z Partizánského skórovat z rychlých protiútoků. Za stavu 0:3 se sice domácí házenkářky vzpamatovaly, hostky si však dokázaly v pohodě udržovat tříbrankový náskok. V 18. minutě se Blažeková, Michnová a Janšáková čtyřmi brankami v řadě postaraly o to, že jejich náskok narostl už na šest branek 12:6, koncentrovaný výkon domácích však zajistil poločasovou korekci 12:14. Ve druhé půli hráčky z Partizánského zagresivnily hru a střelecky se dařilo hlavně jeho zkušeným hráčkám Michnové s Blažekovou. Na druhé straně statečně odpovídala Šimánková, přesto domácí podlehly Partizánskému pětibrankovým rozdílem.

Nejlepší střelkyně Nitry-Sereď: Šimáková 7, Sláviková 4, Ivanová 3, Tulipanová 3, Sýkorová 3, Behinská 3

Nejlepší střelkyně Partizánského: Michnová 9, Blažeková 7, Janšáková 5

Sedmimetrové hody: 0 - 1/0, vyloučení: 4 – 4, rozhodčí: Čanda, Sivák, diváků: 100