15.2.2012 otevřeno: 1171 x

V Nitře jako na střelnici

Borovská Luzumová a spol. si po výletě do Turecka spravily chuť při dohrávce v Nitře. Tam to zavánělo dokonce padesátkou, nakonec skončilo utkání za stavu 34:49.PŘIDÁNA FOTOGALERIE

WHIL – 9. kolo, dohrávka

Nitra-Sereď - Písek 34:49 (17:22)

Téměř padesát gólů nastřílel dnes Písek do branky domácí Nitry, do té jeho nasázely Nitranky střel čtyřiatřicet. Vyrovnané skóre panovalo jen do 3. minuty a stavu 3:4. Už tyto momenty ale napověděly, že dnes se bude hrát téměř bez obran a s maximálním střeleckým nasazením. Písečanky byly po návratu z Turecka při chuti, ostřelovaly domácí branku a brzy vedly 11:4. Tento náskok ještě navýšily, ve 21. minutě dělilo soupeře osm gólů (11:19), před přestávkou ale nitransky stav korigovaly. Další kanonáda ale přišla s úvodem druhé půle – už po osmi minutách svítil na ukazateli rozdíl deseti branek 22:32 a utkání už bylo zcela jasně jen střeleckou exhibicí. Ve 47. minutě pokořily Jihočešky magickou čtyřicítku a bylo jasné, že Nitra dostane dnes pořádný nářez. Před inkasovanou padesátkou zachránil Slovenky závěrečný klakson.

Nejlepší střelkyně Nitry: Sýkorová 6/1, Ivanová 5, Šimáková 4/1, Halmová 4
Nejlepší střelkyně Písku: Luzumová 10, Borovská 8, Stellnerová 7
Sedmimetrové hody: 6/4 - 3/3, vyloučení: 4 - 5, rozhodčí: Volentics, Zahradník, diváků: 100

Janoušková se dnes blýskla čtyřmi trefami.

Ani po skoro padesáti brankách nezmizel házekářkám úsměv z tváře.