11.3.2012 otevřeno: 1166 x

Nitra nestačila ani na Senec

Posledním utkáním 23. kola WHIL byl souboj mezi Nitrou a Sencem. I po jeho skončení ale na bodovém kontě Nitry zůstává jen jeden jediný bod.

WHIL – 23. kolo

Nitra-Sereď - Senec 26:28 (14:15)

Dnes se v Nitře odehrával souboj dvou aktuálně nejslabších slovenských celků nejvyšší ženské ligy. Zápas měl od začátku velmi vyrovnaný průběh, obě družstva se střídala ve vedení a žádný ze soupeřů si nedokázal vytvořit uspokojivý náskok. O tom svědčí i poločasový výsledek 14:15. V druhé půli se domácím hráčkám, v jejichž dresu dnes vynikala Sýkorová s Šimánkovou, odskočit na rozdíl tří gólů (20:17), skvěle chytající brankářka Sence ale vrátila svůj celek zpět do hry. Přetahovaná pak trvala až do posledních minut. Závěr ale lépe zvládly hráčky hostujícího celku a odsoudily Nitru k setrvávání na bilanci jediného bodu.

Nejlepší střelkyně Nitry: Sýkorová 8, Šimáková 6, Vargová 5
Nejlepší střelkyně Sence: Neštická 6, Kodajová 6, Kupkovičová 4, Štetáková 4
Sedmimetrové hody: 7/6 - 1/0, vyloučení: 5 - 7, rozhodčí: Baďura, Ondogrecula, diváků: 100