5.9.2012 otevřeno: 1021 x

V předehrávce převálcovaly Michalovce Písek

Třetí kolo WHIL se dnes netradičně v sedm hodin večer předehrávalo v Písku. Michalovce naložily Písečankám osmnáctibrankovou porážku.

WHIL – 3. kolo, předehrávka

Písek – Michalovce 17:35 (11:12)

Utkání 3. kola si v Písku předehrávaly Michalovce. Přes dvě republiky vyrazily Východňárky sklidit dva body na palubovku celku vyrovnávajícího se s letními ztrátami. V první třicetiminutovce ještě dokázaly Písečanky živit naději na solidní výsledek. O dotažení na poločasových 11:12 se postaraly Kutlvašrová s Bubeníkovou. Druhý poločas už byl ale jednoznačně v režii hostujícího celku. Za prvních deset minut druhé půle skórovaly domácí házenkářky jen jedinkrát, do jejich sítě naopak Szöllösiová se Snopovou nasypaly doslova brankovou smršť a Písečanky se k odpovědi vzmáhaly jen těžko. Ve 43. minutě to bylo už o deset (13:23), v 52. minutě už o patnáct branek! Trápící se Písečanky nakonec zachránil závěrečný hvizd sudího za stavu 35:17.

Nejlepší střelkyně Písku: součková 3, Bubeníková 3, Kutlvašrová 3/2, Kalčíková 3/1
Nejlepší střelkyně Michalovců: Szöllösiová 7, Gerič 6, Snopová 5
Sedmimetrové hody: 3/3 – 1/1, vyloučení: 1 - 2, diváků: 150, rozhodčí: Kozler, Janík