9.9.2012 otevřeno: 1165 x

Slavia veze první body sezóny ze Sence

Ve druhém kole WHIL Pražanky zabodovaly. Po porážce, kterou jim v úvodním kole nadělil na vlastní palubovce Most, vezou první body ze Slovenska.

WHIL – 2. kolo

Senec - Slavia 20:27 (11:15)

Hostující házenkářky si začaly budovat náskok na soupeřky hned v úvodních minutách zápasu. Ve 12. minutě vedly už 8:4. Pak se sice Senečanky mocně dotáhly (9:10), do přestávky si ale vzaly Pražanky svůj náskok zpátky (11:15) a ve druhé půli už si vedení hlídaly. Domácí házenkářky se o lepší výsledek připravily především velkým množstvím technických chyb, které Slavistky nekompromisně trestaly. Především Klára Černá s Martinou Jonášovou družstvo střelecky táhly a zasloužily se o konečné sedmibrankové vítězství Slavie.

Nejlepší střelkyně Sence: Polláková 5/2, Kupkovičová 4
Nejlepší střelkyně Slavie: Černá 8, Jonášová 5/1
Sedmimetrové hody: 4/4 - 1/1, vyloučení: 3 - 6, rozhodčí: Volentics, Záhradník, diváků: 200