Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Karolína Slámová
Tatran Bohunice
9
Karolína Kupková
Házená Paskov
9
Lucie Krajčová
TJ Holešov
9
Adéla Rožanská
TJ Sokol Karviná
8
Alena Klišíková
Sokol Měnín
8
Eliška Zbořilová
Házená Paskov
7
Kateřina Tichá
Sokol Měnín
7
Nafissatou Mbaye
TJ Sokol Karviná
7
Kateřina Leicherová
Sokol Měnín
7
Tereza Kouřilová
HK Hodonín
7
Patricie Wizurová
TJ Sokol Karviná
6
Andrea Pospíšilová
TJ Holešov
6
Lucie Menyhardová
SK Žeravice
6
Kateřina Liberdová
Házená Paskov
6
Monika Kučerová
SK Žeravice
6
Liliana Jandeková
Tatran Bohunice
6
Tereza Bubeníčková
HC Nový Jičín
6
Tereza Parmová
1.SC Bohumín
5
Vendula Pálková
TJ Holešov
5
Barbora Michálková
TJ Holešov
5
Natálie Kuncová
HK Hodonín
5
Kristýna Havlíčková
Tatran Bohunice
5
Julie Gorbačova
Sokol Měnín
5
Štěpánka Viznerová
TJ Holešov
4
Aneta Trojanová
Tatran Bohunice
4
Sabina Sikorová
1.SC Bohumín
4
Veronika Javoríková
1.SC Bohumín
4
Tereza Borkovcová
Tatran Bohunice
4
Dominika Schoberová
Sokol Hrabůvka
3
Patricie Prášková
1.SC Bohumín
3
Natálie Kučerová
1.SC Bohumín
3
Valérie Hasalová
Sokol Hrabůvka
3
Tereza Gembalová
Házená Paskov
3
Barbora Folterová
TJ Sokol Karviná
3
Martina Zapletalová
TJ Holešov
2
Anika Unge
Tatran Bohunice
2
Zuzana Šablaturová
HC Nový Jičín
2
Veronika Sedlářová
1.SC Bohumín
2
Anna Růžičková
HC Nový Jičín
2
Natálie Puffer
Tatran Bohunice
2
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - HK Ivančice
9.5. 12:00
video
online
Otrokovice - J.Hradec
10.5. 14:00
video
online
Kobylisy - Bohunice
10.5. 16:00
video
online
SK UP Olomouc - Lázně Kynžvart
10.5. 17:00
video
online
DHC Plzeň - Kunovice
10.5. 17:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň
14
12
1
1
393 : 315
25
2
H.Brod
15
10
1
4
417 : 353
21
3
HK Ivančice
14
9
2
3
393 : 360
20
4
Lázně Kynžvart
15
7
2
6
351 : 356
16
5
SK UP Olomouc
14
8
0
6
372 : 388
16
6
Kunovice
15
6
2
7
464 : 441
14
7
S.Vršovice A
15
6
2
7
360 : 375
14
8
J.Hradec
15
5
1
9
393 : 417
11
9
Kobylisy
14
4
1
9
327 : 354
9
10
Otrokovice
14
2
3
9
339 : 392
7
11
Bohunice
15
3
1
11
337 : 395
7
Tabulka střelců
Natálie Rodeková
SK Žeravice
131
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
120
Sára Drexlerová
HK Hodonín
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Aneta Janíková
HC Nový Jičín
16
Michaela Smějová
Tatran Bohunice
15
Sára Drexlerová
HK Hodonín
15
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Sandra Závišková
Sokol Měnín
28
Andrea Kučerová
SK Žeravice
20
Zuzana Hrňová
HC Nový Jičín
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.