Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Rozpis soutěže
2. liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Radka Fröhlichová
Sokol Vršovice B
16
Markéta Uhlířová
DHK Pardubice
15
Anna Šimánková
Sokol Kobylisy II B
15
Michaela Seibertová
DHK Pardubice
15
Pavlína Novotná
DHK Pardubice
15
Karolína Boubínová
Sokol Kobylisy II B
15
Kateřina Tichá
Astra Praha
14
Adéla Suchomelová
Sokol Vršovice B
14
Veronika Novozámská
Astra Praha
14
Lucie Novotná
Sokol Kobylisy II B
14
Kristýna Kadeřábková
Sokol Vršovice B
14
Eliška Ferusová
Sokol Vršovice B
14
Natálie Šimovičová
FK Hvězda Cheb
13
Barbora Stejskalová
Lions Hostivice - Břve
13
Mária Ritzová
Sokol Vršovice B
13
Veronika Prokešová
Sokol Kobylisy II B
13
Nina Jadlovská
FK Hvězda Cheb
13
Vendula Šelaisová
TJ Slavoj Tachov
12
Michaela Ragulová
Sokol Kobylisy II B
12
Lucie Pelikánová
Sokol Vršovice B
12
Veronika Michková
Sokol Písek B
12
Kristina Kleinwächterová
Sokol Kobylisy II B
12
Sabina Jasanská
Loko České Budějovice
12
Olivia Hynne
Sokol Kobylisy II B
11
Michaela Hrdličková
Astra Praha
11
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
11
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice
11
Natálie Šulcová
Jiskra Havlíčkův Brod B
10
Barbora Soukupová
Astra Praha
10
Veronika Rezlerová
Sokol Vršovice B
10
Lenka Němcová
Astra Praha
10
Jana Kučerová
Jiskra Havlíčkův Brod B
10
Eva Krajmerová
Jiskra Havlíčkův Brod B
10
Lucie Janíčková
Lions Hostivice - Břve
10
Tereza Rychtaříková
Sokol Vršovice B
9
Klára Kollmannová
Sokol Kobylisy II B
9
Adéla Jašková
Astra Praha
9
Kristýna Hromádková
HK Spartak Ústí n.L.
9
Michaela Richterová
Astra Praha
8
Aneta Raušová
Jiskra Havlíčkův Brod B
8
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
FK Hvězda Cheb - Astra
9.5. 12:30
video
online
H. Brod B - Č.Budějovice
9.5. 14:00
video
online
Lions Hostivice - Břve - Slavoj Tachov
9.5. 17:00
video
online
Ústí n.L. - DHK Pardubice
9.5. 17:00
video
online
Sokol Písek B - S.Vršovice B
10.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
15
14
0
1
471 : 337
28
2
Lions Hostivice - Břve
15
13
0
2
516 : 288
26
3
Sokol Písek B
15
11
1
3
473 : 356
23
4
Astra
15
10
1
4
415 : 339
21
5
Slavoj Tachov
15
9
1
5
438 : 361
19
6
DHK Pardubice
14
7
0
7
358 : 388
14
7
H. Brod B
14
6
1
7
332 : 408
13
8
FK Hvězda Cheb
14
3
0
11
261 : 415
6
9
S.Vršovice B
14
2
1
11
310 : 412
5
10
Ústí n.L.
14
1
1
12
315 : 429
3
11
Kobylisy B
15
1
0
14
287 : 443
2
Tabulka střelců
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
137
Barbora Janoušková
Lions Hostivice - Břve
121
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice B
40
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
39
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
38
Michaela Čabradová
FK Hvězda Cheb
38
Nikola Kohoutová
Jiskra Havlíčkův Brod B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.