Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár žen-předkolo
Český pohár žen - 1.kolo
Český pohár žen - 2.kolo
Český pohár žen -3.kolo-osmifinále
český pohár žen-4.kolo-čtvrtfinále
český pohár žen - 5.kolo -semifinále
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Veronika Špinarová
TJ Sokol Velké Meziříčí
3
Vladana Sztwiertniová
Tatran Střešovice A
3
Natálie Synková
TJ Sokol Karviná
3
Michaela Stejskalová
DHK Pardubice
3
Barbora Soukupová
Astra Praha
3
Kateřina Slováková
SHK Kunovice
3
Kristýna Sedláčková
Handball PSG Zlín
3
Lucie Ptáčková
Sokol Lázně Kynžvart
3
Linda Prokopová
Tatran Bohunice
3
Lucie Polomíková
Handball PSG Zlín
3
Simona Palásková
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Pavlína Novotná
DHK Pardubice
3
Iveta Mikulenková
TJ Lesana Zubří
3
Barbora Kubalová
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Monika Kratochvílová
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Leona Jurajdová
TJ Lesana Zubří
3
Bára Jírová
Házená Jindřichův Hradec
3
Eliška Jačková
DHC Slavia Praha
3
Tereza Jačková
Lions Hostivice - Břve
3
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
3
Michaela Homolová
TJ Sokol Velké Meziříčí
3
Lucie Hochvaldová
SK UP Olomouc
3
Eva Gižová
SC Bohumín
3
Petra Ferencová
DHC Plzeň
3
Tereza Eksteinová
DHK Baník Most
3
Veronika Dvořáková
DHK Baník Most
3
Romana Doležalová
TJ Sokol Velké Meziříčí
3
Michaela Čabradová
FK Hvězda Cheb
3
Michaela Borovská
DHK Baník Most
3
Eliška Blahušová
TJ Jiskra Otrokovice
3
Vladislava Bartáková
Tatran Střešovice A
3
Veronika Andrýsková
DHC Sokol Poruba
3
Ludmila Žídková
Sokol Kobylisy II A
2
Anna Zubíková
SK Žeravice
2
Nikola Vyčítalová
Sokol Vršovice A
2
Laura Víchová
SHK Veselí n.M.
2
Karolína Vaňková
TJ Sokol Karviná
2
Anna Vaďáková
DHK Pardubice
2
Kristýna Vacková
Sokol Vršovice A
2
Daniela Tvrdoňová
SHK Kunovice
2
Zpět
Další
Předchozí kola
Final four - seminále - výsledky
video
online
Sokol Písek - Zora Olomouc
14.3. 16:30
video
online
Baník Most - Sokol Poruba
14.3. 18:30
Tabulka střelců
Barbora Janoušková
Lions Hostivice - Břve
27
Marie Janošová
SC Bohumín
23
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
SC Bohumín
7
Veronika Galušková
DHC Slavia Praha
7
Markéta Pospíšilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
FK Hvězda Cheb
14
Anna Schneiderová
Sokol Lázně Kynžvart
12
Kristýna Paulusová
FK Hvězda Cheb
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.