Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár žen-předkolo
Český pohár žen - 1.kolo
Český pohár žen - 2.kolo
Český pohár žen -3.kolo-osmifinále
český pohár žen-4.kolo-čtvrtfinále
český pohár žen - 5.kolo -semifinále
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Monika Bajerová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Bergerová
TJ Jiskra Otrokovice
2 - 0 - 0 - 1
Anna Bílková
Sokol Lázně Kynžvart
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Boorová
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Daňková
Handball PSG Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Desortová
SC Bohumín
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Dostálová
SC Bohumín
2 - 0 - 0 - 1
Petra Drozdová
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Drozdová
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Fleková
SHK Kunovice
2 - 0 - 0 - 1
Julie Franková
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Linda Galušková
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Hainzová
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Hochvaldová
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jana Chlupová
DHC Slavia Praha
2 - 0 - 0 - 1
Charlota Cholevová
HK Hodonín
2 - 0 - 0 - 1
Josefína Issová
Lions Hostivice - Břve
2 - 0 - 0 - 1
Marie Janošová
SC Bohumín
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Janoušková
Astra Praha
2 - 0 - 0 - 1
Anna Janoušková
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Bára Jírová
Házená Jindřichův Hradec
2 - 0 - 0 - 1
Linda Jungová
DHK Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Michaela Kolářová
Handball PSG Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Romana Kovačíková
FK Hvězda Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Jana Kraclíková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Eva Krajmerová
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Petra Krchovová
Sokol Lázně Kynžvart
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Krůpová
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kateřina Křižanová
Handball PSG Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Tereza Kubáčková
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Sabina Kutálková
SHK Veselí n.M.
2 - 0 - 0 - 1
Radka Lazáková
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Alena Lešková
SC Bohumín
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Macharáčková
SK UP Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Kristýna Marjánková
FK Hvězda Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Pavla Matis
Sokol Lázně Kynžvart
2 - 0 - 0 - 1
Lucie Medunová
Sokol Kobylisy II A
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Final four - seminále - výsledky
video
online
Sokol Písek - Zora Olomouc
14.3. 16:30
video
online
Baník Most - Sokol Poruba
14.3. 18:30
Tabulka střelců
Barbora Janoušková
Lions Hostivice - Břve
27
Marie Janošová
SC Bohumín
23
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
SC Bohumín
7
Veronika Galušková
DHC Slavia Praha
7
Markéta Pospíšilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
FK Hvězda Cheb
14
Anna Schneiderová
Sokol Lázně Kynžvart
12
Kristýna Paulusová
FK Hvězda Cheb
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.