Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1. liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Lucie Kopecká
Sokol Lázně Kynžvart
5
Adéla Kummerová
SK UP Olomouc
5
Lucie Ptáčková
Sokol Lázně Kynžvart
5
Michaela Ragulová
Sokol Kobylisy II A
5
Kateřina Solařová
Tatran Bohunice
5
Agáta Uchytilová
Tatran Bohunice
5
Jana Doleželová
SK UP Olomouc
6
Eliška Ferusová
Sokol Vršovice A
6
Bára Jírová
Házená Jindřichův Hradec
6
Alžběta Měsíčková
SHK Kunovice
6
Barbora Olšová
HK Ivančice
6
Simona Palásková
Jiskra Havlíčkův Brod
6
Iva Pavlincová
SK UP Olomouc
6
Martina Rechová
HK Ivančice
6
Kateřina Reisnerová
Házená Jindřichův Hradec
6
Tereza Rýparová
Házená Jindřichův Hradec
6
Natálie Tržilová
Házená Jindřichův Hradec
6
Agáta Vyoralová
TJ Jiskra Otrokovice
6
Aneta Hurková
Sokol Vršovice A
7
Dominika Hymrová
Tatran Bohunice
7
Nikola Kohoutová
Jiskra Havlíčkův Brod
7
Pavlína Lásková
DHC Plzeň
7
Tereza Poslední
DHC Plzeň
7
Michaela Součková
Jiskra Havlíčkův Brod
7
Eliška Novotná
Sokol Vršovice A
8
Veronika Prokešová
Sokol Kobylisy II A
8
Barbora Fučíková
Jiskra Havlíčkův Brod
9
Pavla Křivánková
HK Ivančice
9
Karolína Pejšková
Sokol Kobylisy II A
9
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II A
9
Barbora Večeřová
Sokol Vršovice A
9
Ludmila Žídková
Sokol Kobylisy II A
9
Barbora Kristová
Tatran Bohunice
10
Adéla Protivánková
SK UP Olomouc
10
Taťána Velíšková
Jiskra Havlíčkův Brod
10
Katka Dresslerová
Sokol Lázně Kynžvart
11
Barbora Vítová
Sokol Kobylisy II A
11
Lucie Drozdová
DHC Plzeň
12
Anna Höllová
HK Ivančice
12
Lucie Ondráčková
HK Ivančice
12
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - HK Ivančice
9.5. 12:00
video
online
Otrokovice - J.Hradec
10.5. 14:00
video
online
Kobylisy - Bohunice
10.5. 16:00
video
online
SK UP Olomouc - Lázně Kynžvart
10.5. 17:00
video
online
DHC Plzeň - Kunovice
10.5. 17:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň
14
12
1
1
393 : 315
25
2
H.Brod
15
10
1
4
417 : 353
21
3
HK Ivančice
14
9
2
3
393 : 360
20
4
Lázně Kynžvart
15
7
2
6
351 : 356
16
5
SK UP Olomouc
14
8
0
6
372 : 388
16
6
Kunovice
15
6
2
7
464 : 441
14
7
S.Vršovice A
15
6
2
7
360 : 375
14
8
J.Hradec
15
5
1
9
393 : 417
11
9
Kobylisy
14
4
1
9
327 : 354
9
10
Otrokovice
14
2
3
9
339 : 392
7
11
Bohunice
15
3
1
11
337 : 395
7
Tabulka střelců
Barbora Grabcová
SHK Kunovice
117
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
107
Lucie Fleková
SHK Kunovice
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice A
40
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
34
Veronika Stará
Tatran Bohunice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
Sokol Lázně Kynžvart
44
Barbora Tesařová
Sokol Lázně Kynžvart
36
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.