Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Rozpis soutěže
2. liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Hana Šajnerová
Sokol Vršovice B
5
Lucie Štěpánová
Sokol Písek B
5
Gabriela Vavřincová
Sokol Písek B
5
Daniela Drobná
HK Spartak Ústí n.L.
6
Eliška Kovářová
Loko České Budějovice
6
Barbora Brokešová
Sokol Kobylisy II B
7
Veronika Dubnová
Jiskra Havlíčkův Brod B
7
Martina Frťalová
FK Hvězda Cheb
7
Petra Ketnerová
Sokol Vršovice B
7
Lucie Macháčková
HK Spartak Ústí n.L.
7
Eva Stiborová
Astra Praha
7
Veronika Šumová
HK Spartak Ústí n.L.
7
Josefína Issová
Lions Hostivice - Břve
8
Dominika Laurichová
Sokol Kobylisy II B
8
Veronika Pecháčková
FK Hvězda Cheb
8
Aneta Raušová
Jiskra Havlíčkův Brod B
8
Michaela Richterová
Astra Praha
8
Kristýna Hromádková
HK Spartak Ústí n.L.
9
Adéla Jašková
Astra Praha
9
Klára Kollmannová
Sokol Kobylisy II B
9
Tereza Rychtaříková
Sokol Vršovice B
9
Lucie Janíčková
Lions Hostivice - Břve
10
Eva Krajmerová
Jiskra Havlíčkův Brod B
10
Jana Kučerová
Jiskra Havlíčkův Brod B
10
Lenka Němcová
Astra Praha
10
Veronika Rezlerová
Sokol Vršovice B
10
Barbora Soukupová
Astra Praha
10
Natálie Šulcová
Jiskra Havlíčkův Brod B
10
Lenka Bartůňková
DHK Pardubice
11
Jana Bázlerová
HK Spartak Ústí n.L.
11
Michaela Hrdličková
Astra Praha
11
Olivia Hynne
Sokol Kobylisy II B
11
Sabina Jasanská
Loko České Budějovice
12
Kristina Kleinwächterová
Sokol Kobylisy II B
12
Veronika Michková
Sokol Písek B
12
Lucie Pelikánová
Sokol Vršovice B
12
Michaela Ragulová
Sokol Kobylisy II B
12
Vendula Šelaisová
TJ Slavoj Tachov
12
Nina Jadlovská
FK Hvězda Cheb
13
Veronika Prokešová
Sokol Kobylisy II B
13
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
FK Hvězda Cheb - Astra
9.5. 12:30
video
online
H. Brod B - Č.Budějovice
9.5. 14:00
video
online
Lions Hostivice - Břve - Slavoj Tachov
9.5. 17:00
video
online
Ústí n.L. - DHK Pardubice
9.5. 17:00
video
online
Sokol Písek B - S.Vršovice B
10.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Č.Budějovice
15
14
0
1
471 : 337
28
2
Lions Hostivice - Břve
15
13
0
2
516 : 288
26
3
Sokol Písek B
15
11
1
3
473 : 356
23
4
Astra
15
10
1
4
415 : 339
21
5
Slavoj Tachov
15
9
1
5
438 : 361
19
6
DHK Pardubice
14
7
0
7
358 : 388
14
7
H. Brod B
14
6
1
7
332 : 408
13
8
FK Hvězda Cheb
14
3
0
11
261 : 415
6
9
S.Vršovice B
14
2
1
11
310 : 412
5
10
Ústí n.L.
14
1
1
12
315 : 429
3
11
Kobylisy B
15
1
0
14
287 : 443
2
Tabulka střelců
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
137
Barbora Janoušková
Lions Hostivice - Břve
121
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice B
40
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
39
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
38
Michaela Čabradová
FK Hvězda Cheb
38
Nikola Kohoutová
Jiskra Havlíčkův Brod B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.