23.1.2013 otevřeno: 1167 x

V dohrávce 15. kola vyhrálo Partizánske, Nitra pořád bez bodu

15. kolo bylo konečně uzavřeno středeční večerní dohrávkou v Nitře. Ve slovenském souboji Nitry s Partizánským zvítězil papírový favorit a Nitra tak i po tomto utkání zůstává bez bodu.

WHIL – 15. kolo

Nitra – Partizánske 24:30 (12:18)

Domácí házenkářky hned v úvodu zápasu nezvládly proměnit několik vyložených šancí a umožnily tak soupeřkám z Partizánskeho vybudovat si postupně výrazný náskok. V 17. minutě dělilo oba týmy už osm branek (5:13). Mezi 20. a 25. minutou Nitranky výrazné manko zkorigovaly, těsně před odchodem do šaten ale Partizánske svůj náskok zase zvýšilo. Druhý poločas měl pak už jasný vývoj. Nitra se k Partizánskemu, v jehož dresu střelecky zářila Minarčíková, nedokázala přiblížit víc, než na rozdíl šesti gólů a stejným odstupem mezi celky utkání i skončilo.

Nejlepší střelkyně Nitry: Sýkorová 6, Ďurechová 5, Königová 3, Danišová 3/2
Nejlepší střelkyně Partizánskeho: Minarčíková 10, Šateková 7, Kertézsová 4/1, Janšáková 4
Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/1, vyloučení: 2 – 3, rozhodčí: Daňo, Saboš, diváků: 103

Michnová v obložení nitranských obránkyň.