18.10.2013 otevřeno: 1337 x

Most po vlažném rozjezdu naložil Panenkám

Dohrávka 6. kola WHIL byla na programu v pátek večer. Po pomalém rozjezdu domácího Mostu naložili Andělé Panenkám šestibrankovo porážku.

WHIL - 6. kolo

Most – Veselí n. M. 26:19 (12:7)
Mostečanky měly do zápasu poněkud vlažný rozjezd. Za prvních sedm minut zápasu viděli diváci jediný gól a to ještě do domácí sítě! Andělé se poprvé trefili v 9. minutě, pak se ale jejich brankostroj rozběhnul. V 15. minutě to bylo už 6:3 a do přestávky navýšily Severočešky vedení na pět gólů. Panenky pak ve druhé půli hru výrazně vyrovnaly. Ale manko se jim smazat nedařilo. Naopak pět minut před přestávkou ztrácely na domácí házenkářky sedm gólů a i přes vyrovnanou střeleckou potenci až do konce zápasu ztrátu nesnížily. Utkání skončilo přesvědčivým vítězstvím aktuálně tabulkově nejlepšího českého celku. Co předvedou mostecké reprezentantky na reprezentačním srazu?

Nejlepší střelkyně Mostu: Martinková 4, Borovská 3, Matoušková 3
Nejlepší střelkyně Veselí: Vinyatynská 4, Jandásková 4, Bačíková 3, Fleková 3
Sedmimetrové hody: 2/1 – 2/0, vyloučení: 3 – 6 (ČK Tomečková), rozhodčí: Macho, Hájek, diváků: 925