Slavistky v předehrávce 18. kola porazily Trenčín rozdílem třídy

O devatenáct branek porazily házenkářky Slavie Praha v nedělní předehrávce tým Trenčína. Ze slovenské mise tak vezou čtyři body.

MOL liga - 18. kolo, předehrávka

HK AS Trenčín – Slavia Praha 21:40 (9:21)

V sobotu zvítězily v Prešově, v neděli další dva body uloupily v Trenčíně. A to s přehledem. Házenkářky Slavie od prvních minut na hřišti dominovaly, o poločase držely už dvanácti brankový náskok! Defenziva Trenčína jakoby vůbec nefungovala. Náskok Slavie pořád narůstal, ve 49. minutě to bylo už o dvacet (14:34). Střelecké hody Slavie Praha se v neděli zastavily na čtyřicítce.

Nejvíce branek: Rajnohová 8, Pastorková 5 – Tulipánová 8, Galušková 7, Šetelíková 6, Chlupová 6/1, Míšová 6. Rozhodčí: Mandák, Rudinský. Sedmimetrové hody: 2/1 – 1/1. Vyloučení: 0:3. Diváci: 200.