Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Ota Sukdolák
Mateřský klub
Sokol Vršovice
Rok narození
1962
Typ licence
Licence C
Platnost licence
15.1.2022
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
8.3. 14:50
AP158
S.Vršovice - Ivančice
12 : 11
8.3. 13:10
AP156
DHK Loko Liberec - S.Vršovice
16 : 17
8.3. 11:30
AP154
Lázně Kynžvart - S.Vršovice
27 : 13
8.3. 09:50
AP152
S.Vršovice - SHK Kunovice
12 : 15
8.2. 16:00
AP110
S.Vršovice - FK Hvězda Cheb
19 : 22
8.2. 14:20
AP108
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
8.2. 11:50
AP105
Strakonice - S.Vršovice
23 : 18
8.2. 10:10
AP103
S.Vršovice - J.Hradec
13 : 22
11.1. 16:20
AP089
Háje - S.Vršovice
21 : 23
11.1. 13:35
AP086
S.Vršovice - DHC Plzeň
19 : 18
11.1. 10:50
AP083
Zlín B - S.Vršovice
23 : 22
11.1. 09:00
AP081
S.Vršovice - Sokol Poruba
8 : 21
1.12. 17:00
AP039
S.Vršovice - Slavoj Žirovnice
13 : 23
1.12. 15:00
AP037
Jiskra Třeboň - S.Vršovice
25 : 16
1.12. 13:00
AP035
S.Vršovice - TJ Slavoj Tachov
14 : 22
1.12. 10:00
AP032
Jiskra H. Brod - S.Vršovice
16 : 15
Přebor Prahy starších žákyň
26.1. 10:45
BE054
Slavia B - S.Vršovice
16 : 17
26.1. 09:00
BE051
Astra - S.Vršovice
13 : 19
13.10. 16:25
BE040
S.Vršovice - Slavia B
18 : 8
13.10. 14:40
BE037
S.Vršovice - Slavia A
7 : 22
13.10. 12:20
BE033
S.Vršovice - Háje
9 : 12
13.10. 10:00
BE029
Sokol Kobylisy II - S.Vršovice
16 : 14
13.10. 08:15
BE026
Astra - S.Vršovice
12 : 12
28.9. 13:40
BE023
S.Vršovice - DHK Baník Most
11 : 19
28.9. 12:20
BE021
Slavia B - S.Vršovice
8 : 13
28.9. 11:00
BE019
Astra - S.Vršovice
17 : 11
28.9. 09:40
BE017
S.Vršovice - HK Spartak Útí n. L.
20 : 10
22.9. 15:35
BE014
Háje - S.Vršovice
20 : 11
22.9. 14:25
BE012
S.Vršovice - Slavia A
10 : 22
22.9. 12:05
BE008
Astra - S.Vršovice
7 : 14
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
SHK Kunovice - DHK Pardubice
nezadáno
video
online
Slavoj Žirovnice - TJ Turnov
9.5. 15:00
video
online
HK Slavia VŠ Plzeň - Lázně Kynžvart
10.5. 11:00
video
online
Bohumín - Sokol V. Meziříčí
10.5. 15:45
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - Astra Praha
10.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HC Háje
13
11
1
1
362 : 279
23
2
Slavoj Žirovnice
14
11
0
3
365 : 329
22
3
Lázně Kynžvart
12
9
0
3
358 : 257
18
4
TJ Jiskra Otrokovice
14
6
1
7
351 : 355
13
5
Astra Praha
12
6
0
6
350 : 327
12
6
Sokol V. Meziříčí
12
6
0
6
299 : 309
12
7
DHK Pardubice
14
5
1
8
346 : 389
11
8
Bohumín
12
4
0
8
318 : 359
8
9
HK Slavia VŠ Plzeň
11
2
1
8
269 : 326
5
10
TJ Turnov
14
2
0
12
277 : 365
4
11
SHK Kunovice
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
89
Petra Sankotová
DHK Pardubice
87
Veronika Kaiserová
Astra Praha
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zuzana Berounská
DHK Slavoj Žirovnice
37
Tereza Krupková
HC Háje
25
Petra Sankotová
DHK Pardubice
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Stehlíková
HK Slavia VŠ Plzeň
24
Viktorie Pfeiferová
DHK Pardubice
22
Natálie Klimková
1.SC Bohumín
20
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.