Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
Rozpis soutěže
1. liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Peter Dávid
Mateřský klub
Iuventa Michalovce
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.9.2023
Koučovaná utkání
MOL liga žen
7.3. 17:30
AW163
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
29 : 34
29.2. 17:30
AW160
Iuventa Michalovce - Handball PSG Zlín
26 : 22
22.2. 17:00
AW150
Sporta Hlohovec - Iuventa Michalovce
18 : 40
16.2. 15:00
AW176
Iuventa Michalovce - Sokol Písek
31 : 29
15.2. 17:30
AW145
Iuventa Michalovce - Dunajská Streda
37 : 22
8.2. 17:00
AW137
Slavia Praha - Iuventa Michalovce
28 : 26
29.1. 17:30
AW130
Iuventa Michalovce - Baník Most
23 : 24
25.1. 18:00
AW124
Bánovce n.B. - Iuventa Michalovce
15 : 38
19.1. 17:30
AW115
Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov
35 : 24
12.1. 16:00
AW111
Sokol Poruba - Iuventa Michalovce
26 : 24
5.1. 17:30
AW100
Iuventa Michalovce - Duslo Šaľa
35 : 28
11.12. 17:30
AW098
HK Hodonín - Iuventa Michalovce
23 : 41
1.12. 15:00
AW085
Sokol Písek - Iuventa Michalovce
24 : 33
30.11. 17:00
AW084
SHK Veselí n.M. - Iuventa Michalovce
25 : 30
16.11. 17:30
AW072
Iuventa Michalovce - Zora Olomouc
31 : 25
9.11. 18:00
AW069
Handball PSG Zlín - Iuventa Michalovce
17 : 35
2.11. 17:30
AW059
Iuventa Michalovce - Sporta Hlohovec
36 : 20
26.10. 16:00
AW054
Dunajská Streda - Iuventa Michalovce
26 : 24
16.10. 17:30
AW046
Iuventa Michalovce - Slavia Praha
26 : 26
9.10. 18:00
AW039
Baník Most - Iuventa Michalovce
26 : 25
7.9. 18:00
AW009
Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce
21 : 25
31.8. 17:30
AW007
Iuventa Michalovce - HK Hodonín
37 : 18
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
H.Brod - HK Ivančice
9.5. 12:00
video
online
Otrokovice - J.Hradec
10.5. 14:00
video
online
Kobylisy - Bohunice
10.5. 16:00
video
online
SK UP Olomouc - Lázně Kynžvart
10.5. 17:00
video
online
DHC Plzeň - Kunovice
10.5. 17:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHC Plzeň
14
12
1
1
393 : 315
25
2
H.Brod
15
10
1
4
417 : 353
21
3
HK Ivančice
14
9
2
3
393 : 360
20
4
Lázně Kynžvart
15
7
2
6
351 : 356
16
5
SK UP Olomouc
14
8
0
6
372 : 388
16
6
Kunovice
15
6
2
7
464 : 441
14
7
S.Vršovice A
15
6
2
7
360 : 375
14
8
J.Hradec
15
5
1
9
393 : 417
11
9
Kobylisy
14
4
1
9
327 : 354
9
10
Otrokovice
14
2
3
9
339 : 392
7
11
Bohunice
15
3
1
11
337 : 395
7
Tabulka střelců
Barbora Grabcová
SHK Kunovice
117
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
107
Lucie Fleková
SHK Kunovice
97
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Barbora Švůgrová
Sokol Vršovice A
40
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod
34
Veronika Stará
Tatran Bohunice
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Anna Schneiderová
Sokol Lázně Kynžvart
44
Barbora Tesařová
Sokol Lázně Kynžvart
36
Michaela Vlková
Házená Jindřichův Hradec
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.