Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adéla Havlová
DHK Slavoj Žirovnice
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Pavlíková
Lázně Kynžvart
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Kunešová
Lázně Kynžvart
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Brustmannová
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Mazánková
Házená J.Hradec A
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Dobrozemská
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Brabcová
DHK Slavoj Žirovnice
2 - 0 - 0 - 1
Adéla Zedníková
DHK Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Válová
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Mucková
SC Bohumín
8 - 0 - 0 - 4
Adéla Kozubková
Sokol Poruba
8 - 0 - 0 - 4
Adriana Smetková
DHK Zora Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Adriana Finková
FK Hvězda Cheb
4 - 0 - 0 - 2
Adriana Kvačková
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
6 - 0 - 0 - 3
Adriana Kollárová
Sokol Poruba
10 - 0 - 1 - 0
Alena Vránová
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
4 - 0 - 0 - 2
Alžběta Vodárková
HC Zlín A
2 - 0 - 0 - 1
Alžběta Omelková
SHK Kunovice
8 - 0 - 0 - 4
Amálie Dvorská
Házená J.Hradec A
6 - 0 - 0 - 3
Andrea Zídková
DHC Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Stockertová
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Aneta Klímová
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Ilášová
SHK Kunovice
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Šebestová
DHK Zora Olomouc
6 - 0 - 0 - 3
Anna Dvořáková
Házená J.Hradec A
2 - 0 - 0 - 1
Anna Víšková
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Anna Vyležíková
Sokol Poruba
2 - 0 - 0 - 1
Anna Vlasáková
TJ Slavoj Tachov
2 - 0 - 0 - 1
Anna Špidlenová
Sokol Kobylisy II
2 - 0 - 0 - 1
Anna Bílá
Lázně Kynžvart
4 - 0 - 0 - 2
Anna Kocová
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Anna Bechyňská
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
6 - 0 - 0 - 3
Anna Marková
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
6 - 0 - 0 - 3
Apolena Klejnová
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Bára Rosická
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Barbora Šebová
FK Hvězda Cheb
2 - 0 - 0 - 1
Barbora Folterová
TJ Sokol Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Merglová
TJ Slavoj Tachov
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Heřmánková
DHK Slavoj Žirovnice
6 - 0 - 0 - 3
Barbora Jelínková
FK Hvězda Cheb
12 - 0 - 1 - 1
Další
Předchozí kola
4. kolo Skupina XVIII 8.3.2020 Lázně Kynžvart - výsledky
video
online
DHK Loko Liberec - Lázně Kynžvart
9 : 22
video
online
S.Vršovice - SHK Kunovice
12 : 15
video
online
Ivančice - DHK Loko Liberec
16 : 10
video
online
Lázně Kynžvart - S.Vršovice
27 : 13
video
online
SHK Kunovice - Ivančice
13 : 11
video
online
DHK Loko Liberec - S.Vršovice
16 : 17
video
online
Lázně Kynžvart - SHK Kunovice
20 : 12
video
online
S.Vršovice - Ivančice
12 : 11
video
online
SHK Kunovice - DHK Loko Liberec
25 : 13
video
online
Ivančice - Lázně Kynžvart
12 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
16
16
0
0
417 : 193
32
2
J.Hradec
16
16
0
0
363 : 191
32
3
Zlín A
16
15
0
1
387 : 228
30
4
Lázně Kynžvart
16
14
0
2
335 : 233
28
5
Sokol Písek
16
12
1
3
354 : 263
25
6
SHK Kunovice
16
12
0
4
289 : 245
24
7
Jiskra Třeboň
16
11
1
4
371 : 292
23
8
Slavoj Žirovnice
16
10
0
6
287 : 235
20
9
DHC Plzeň
16
10
0
6
316 : 291
20
10
DHK Zora Olomouc
16
9
0
7
310 : 271
18
11
Sokol Poruba
16
8
0
8
300 : 298
16
12
Strakonice
16
8
0
8
308 : 311
16
13
FK Hvězda Cheb
16
6
1
9
263 : 332
13
14
Karviná
16
6
0
10
278 : 337
12
15
Háje
16
5
1
10
272 : 323
11
16
Zlín B
16
5
1
10
252 : 316
11
17
TJ Slavoj Tachov
16
5
0
11
290 : 331
10
18
Jiskra H. Brod
16
5
0
11
244 : 342
10
19
S.Vršovice
16
5
0
11
254 : 317
10
20
Ivančice
16
4
1
11
231 : 281
9
21
Sokol Kobylisy II
16
4
0
12
270 : 315
8
22
SC Bohumín
16
4
0
12
259 : 357
8
23
DHK Baník Most
16
3
1
12
227 : 307
7
24
MIlevsko
16
3
1
12
246 : 322
7
25
DHK Loko Liberec
16
0
0
16
197 : 389
0
Tabulka střelců
Simona Schreibmeierová
TJ Jiskra Třeboň
142
Klára Mrózková
TJ Sokol Karviná
110
Melisa Holeňáková
DHK Lokomotiva Liberec
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nela Horažďovská
HC Milevsko
33
Barbora Flašková
Sokol Písek
29
Adéla Mucková
SC Bohumín
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Justýna Janderová
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
30
Natálie Slunečková
SHK Kunovice
24
Barbora Šatrová
FK Hvězda Cheb
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.