Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
Rozpis soutěže
1. liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Agáta Vávrová
HC Plzeň
3
Natálie Vejvodová
Sokol Kobylisy II
3
Gabriela Gabrhelová
HC Zlín
4
Tereza Krupková
Sokol Kobylisy II
4
Adriana Marešová
Sokol Kobylisy II
4
Kateřina Šimáčková
DHC Plzeň
4
Kristýna Coufalová
Házená Jindřichův Hradec
5
Romana Kalajová
Házená Jindřichův Hradec
5
Aneta Křepelová
DHK Baník Most
5
Nikola Melicharová
DHC Plzeň
5
Valentina Schüllerová
DHK Baník Most
5
Julie Slavíčková
Sokol Kobylisy II
5
Klára Wowrová
Sokol Ostrava Zábřeh
5
Zuzana Berounská
Házená Jindřichův Hradec
6
Simona Hozová
HC Zlín
6
Adéla Pitulová
DHC Plzeň
6
Kristina Rajová
Sokol Poruba A
6
Adéla Řežábková
DHC Slavia Praha
6
Adéla Scheithauerová
DHK Baník Most
6
Karolína Cepníková
HC Plzeň
7
Kateřina Gajdošíková
HC Zlín
7
Valentýna Hauserová
Házená Jindřichův Hradec
7
Melani Jagodič
DHK Baník Most
7
Alena Raunerová
HC Plzeň
7
Veronika Studená
DHC Slavia Praha
7
Kristýna Bačíková
SHK Veselí n.M.
8
Aneta Kavalová
Sokol Poruba A
8
Jana Klinkovská
HC Zlín
8
Sofia Michaličková
Sokol Kobylisy II
8
Karolína Brůhová
Sokol Písek
9
Anna Janoušková
SHK Veselí n.M.
9
Klára Kostelňáková
Sokol Poruba A
9
Lucie Krejčíková
Sokol Ostrava Zábřeh
9
Tereza Palátová
DHK Zora Olomouc
9
Natálie Prekopová
HC Zlín
9
Barbora Ondruchová
Sokol Písek
10
Eliška Seidlová
Sokol Kobylisy II
10
Annemarie Vodárková
HC Zlín
10
Klára Žůrková
DHK Zora Olomouc
10
Klára Černá
Sokol Písek
11
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - DHC Plzeň
9.5. 14:00
video
online
Zlín - HC Plzeň
9.5. 15:00
video
online
Kobylisy - Poruba A
10.5. 12:00
video
online
Slavia - DHK Baník Most
10.5. 13:00
video
online
Písek - SHK Veselí n.M.
10.5. 13:00
video
online
Ostrava Zábřeh - Házená J.Hradec
10.5. 14:15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
16
16
0
0
517 : 334
32
2
Olomouc
16
12
0
4
488 : 353
24
3
DHC Plzeň
15
12
0
3
429 : 349
24
4
DHK Baník Most
16
11
0
5
451 : 376
22
5
Házená J.Hradec
16
9
0
7
450 : 394
18
6
Zlín
16
8
0
8
423 : 400
16
7
Ostrava Zábřeh
16
6
1
9
453 : 501
13
8
Poruba A
16
6
1
9
398 : 467
13
9
SHK Veselí n.M.
15
4
1
10
350 : 429
9
10
Kobylisy
16
4
1
11
390 : 496
9
11
HC Plzeň
16
1
3
12
336 : 442
5
12
Písek
16
2
1
13
348 : 492
5
Tabulka střelců
Petra Janečková
Sokol Kobylisy II
151
Simona Březinová
Házená Jindřichův Hradec
139
Michaela Daňková
HC Zlín
133
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Simona Březinová
Házená Jindřichův Hradec
49
Petra Janečková
Sokol Kobylisy II
42
Valérie Bláhová
HC Plzeň
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Simona Březinová
Házená Jindřichův Hradec
34
Kamila Tomášková
SHK Veselí n.M.
28
Karolína Chudá
Sokol Písek
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.