Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Kamila Brtníková
DHK Slavoj Žirovnice
6 - 0 - 0 - 3
Viktorie Broďáni
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
6 - 0 - 0 - 3
Tereza Bořutová
HC Zlín A
6 - 0 - 0 - 3
Valentina Bilavčíková
SHK Kunovice
6 - 0 - 0 - 3
Anna Bechyňská
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
6 - 0 - 0 - 3
Eva Andrlíková
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Adéla Zedníková
DHK Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Patricie Wizurová
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Terezie Weisová
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Alena Vránová
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
4 - 0 - 0 - 2
Adéla Válová
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Natálie Valoušková
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
4 - 0 - 0 - 2
Klára Ulmanová
Sokol Poruba
4 - 0 - 0 - 2
Zuzana Šteflová
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Stránská
HC Zlín B
4 - 0 - 0 - 2
Natálie Sobotíková
Lázně Kynžvart
4 - 0 - 0 - 2
Karolína Sňoziková
TJ Slavoj Tachov
4 - 0 - 0 - 2
Jana Pudichová
SC Bohumín
4 - 0 - 0 - 2
Vanda Pospíšilová
HC Zlín B
4 - 0 - 0 - 2
Marie Němcová
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Nela Minaříková
DHK Slavoj Žirovnice
4 - 0 - 0 - 2
Nafissatou Mbaye
TJ Sokol Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Klára Matějovicová
Lázně Kynžvart
4 - 0 - 0 - 2
Monika Masarová
HC Zlín B
4 - 0 - 0 - 2
Nikola Kusslová
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Zuzana Kučerová
DHK Zora Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Nikola Křížková
HC Zlín A
4 - 0 - 0 - 2
Karla Koťová
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Anna Kocová
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Kocandová
TJ Slavoj Tachov
4 - 0 - 0 - 2
Zuzana Kneblová
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Klímová
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Apolena Klejnová
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Michaela Kaššáková
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Ema Kamencová
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Kateřina Jankůjová
HC Zlín B
4 - 0 - 0 - 2
Klára Jandová
HC Háje
4 - 0 - 0 - 2
Aneta Ilášová
SHK Kunovice
4 - 0 - 0 - 2
Tereza Horáčková
TJ Slavoj Tachov
4 - 0 - 0 - 2
Natálie Hofírková
DHC Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
4. kolo Skupina XVIII 8.3.2020 Lázně Kynžvart - výsledky
video
online
DHK Loko Liberec - Lázně Kynžvart
9 : 22
video
online
S.Vršovice - SHK Kunovice
12 : 15
video
online
Ivančice - DHK Loko Liberec
16 : 10
video
online
Lázně Kynžvart - S.Vršovice
27 : 13
video
online
SHK Kunovice - Ivančice
13 : 11
video
online
DHK Loko Liberec - S.Vršovice
16 : 17
video
online
Lázně Kynžvart - SHK Kunovice
20 : 12
video
online
S.Vršovice - Ivančice
12 : 11
video
online
SHK Kunovice - DHK Loko Liberec
25 : 13
video
online
Ivančice - Lázně Kynžvart
12 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
16
16
0
0
417 : 193
32
2
J.Hradec
16
16
0
0
363 : 191
32
3
Zlín A
16
15
0
1
387 : 228
30
4
Lázně Kynžvart
16
14
0
2
335 : 233
28
5
Sokol Písek
16
12
1
3
354 : 263
25
6
SHK Kunovice
16
12
0
4
289 : 245
24
7
Jiskra Třeboň
16
11
1
4
371 : 292
23
8
Slavoj Žirovnice
16
10
0
6
287 : 235
20
9
DHC Plzeň
16
10
0
6
316 : 291
20
10
DHK Zora Olomouc
16
9
0
7
310 : 271
18
11
Sokol Poruba
16
8
0
8
300 : 298
16
12
Strakonice
16
8
0
8
308 : 311
16
13
FK Hvězda Cheb
16
6
1
9
263 : 332
13
14
Karviná
16
6
0
10
278 : 337
12
15
Háje
16
5
1
10
272 : 323
11
16
Zlín B
16
5
1
10
252 : 316
11
17
TJ Slavoj Tachov
16
5
0
11
290 : 331
10
18
Jiskra H. Brod
16
5
0
11
244 : 342
10
19
S.Vršovice
16
5
0
11
254 : 317
10
20
Ivančice
16
4
1
11
231 : 281
9
21
Sokol Kobylisy II
16
4
0
12
270 : 315
8
22
SC Bohumín
16
4
0
12
259 : 357
8
23
DHK Baník Most
16
3
1
12
227 : 307
7
24
MIlevsko
16
3
1
12
246 : 322
7
25
DHK Loko Liberec
16
0
0
16
197 : 389
0
Tabulka střelců
Simona Schreibmeierová
TJ Jiskra Třeboň
142
Klára Mrózková
TJ Sokol Karviná
110
Melisa Holeňáková
DHK Lokomotiva Liberec
109
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Nela Horažďovská
HC Milevsko
33
Barbora Flašková
Sokol Písek
29
Adéla Mucková
SC Bohumín
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Justýna Janderová
Dámský házenkářský klub Baník Most z.s.
30
Natálie Slunečková
SHK Kunovice
24
Barbora Šatrová
FK Hvězda Cheb
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.