Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Rozpis soutěže
2. liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Radka Vílová
HK Spartak Ústí n.L.
25
Tereza Sauerová
Sokol Vršovice B
26
Helena Dvořáková
Sokol Písek B
27
Markéta Kutíková
DHK Pardubice
27
Lucie Havelková
TJ Slavoj Tachov
28
Barbora Koubová
TJ Slavoj Tachov
29
Karolína Nová
TJ Slavoj Tachov
29
Adriana Farková
Loko České Budějovice
30
Adéla Velková
Sokol Písek B
30
Gabriela Pelikánová
Jiskra Havlíčkův Brod B
31
Veronika Jelínková
HK Spartak Ústí n.L.
33
Dominika Šindelářová
Lions Hostivice - Břve
33
Veronika Vápeníková
DHK Pardubice
33
Simona Palásková
Jiskra Havlíčkův Brod B
35
Jana Rusfelová
Loko České Budějovice
35
Barbora Biňovcová
HK Spartak Ústí n.L.
36
Lucie Poláčková
Loko České Budějovice
36
Edita Šmahelová
DHK Pardubice
36
Nikola Kohoutová
Jiskra Havlíčkův Brod B
37
Monika Wachsmannová
Astra Praha
37
Romana Kovačíková
FK Hvězda Cheb
38
Aneta Ráčková
Sokol Písek B
39
Dagmar Kalčíková
Sokol Písek B
41
Tereza Jačková
Lions Hostivice - Břve
42
Radka Lazáková
Sokol Kobylisy II B
42
Natálie Novotná
Lions Hostivice - Břve
44
Kamila Švihálková
Sokol Písek B
44
Pavla Janoušková
Astra Praha
45
Nicola Palasová
Lions Hostivice - Břve
45
Kateřina Kroufková
Jiskra Havlíčkův Brod B
46
Anna Vaďáková
DHK Pardubice
46
Michaela Čabradová
FK Hvězda Cheb
53
Zdeňka Friedel
TJ Slavoj Tachov
53
Tereza Kušnerová
Astra Praha
55
Jitka Kutlvašrová
Jiskra Havlíčkův Brod B
56
Tereza Vildová
Astra Praha
57
Kristýna Pošustová
Sokol Písek B
58
Natálie Bašková
Sokol Kobylisy II B
61
Tereza Chasáková
Loko České Budějovice
61
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
64
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - DHC Plzeň
9.5. 11:00
video
online
Zlín - Háje
9.5. 13:00
video
online
Slavia - DHK Baník Most
10.5. 11:00
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec
10.5. 12:00
video
online
Kobylisy - Poruba
10.5. 14:00
video
online
Písek - S.Vršovice
10.5. 17:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
16
14
0
2
475 : 337
28
2
Olomouc
15
14
0
1
463 : 367
28
3
DHK Baník Most
16
12
1
3
512 : 406
25
4
DHC Plzeň
16
12
0
4
450 : 367
24
5
J.Hradec
16
8
1
7
441 : 427
17
6
Písek
16
7
2
7
424 : 408
16
7
Poruba
16
6
2
8
424 : 480
14
8
S.Vršovice
15
5
1
9
383 : 449
11
9
TJ Jiskra Otrokovice
16
4
1
11
420 : 445
9
10
Háje
14
4
0
10
340 : 378
8
11
Zlín
16
3
2
11
375 : 414
8
12
Kobylisy
16
0
0
16
313 : 542
0
Tabulka střelců
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
137
Barbora Janoušková
Lions Hostivice - Břve
121
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
105
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Šajnerová
Sokol Vršovice B
40
Michaela Buchlovská
TJ Slavoj Tachov
39
Zuzana Hondlíková
Loko České Budějovice
32
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kateřina Dubská
FK Hvězda Cheb
38
Michaela Čabradová
FK Hvězda Cheb
38
Nikola Kohoutová
Jiskra Havlíčkův Brod B
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.