Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Leona Dostálová
DHK Zora Olomouc
21
Adéla Sáblíková
Sokol Poruba A
20
Nikol Hučková
HC Zlín
20
Natálie Rodeková
DHK Zora Olomouc
19
Karolína Machalová
HC Zlín
19
Kateřina Pavlíková
DHK Baník Most
18
Adéla Martinková
DHK Baník Most
18
Barbora Buřičová
DHC Plzeň
18
Tereza Mulačová
DHC Slavia Praha
17
Anežka Čermáková
Sokol Vršovice
17
Klára Kostelňáková
Sokol Poruba A
16
Timea Györe
DHK Zora Olomouc
16
Karolína Brůhová
Sokol Písek
16
Kateřina Šüttöová
DHK Baník Most
15
Bojana Stojanovska
Sokol Vršovice
15
Eliška Ešnerová
DHK Zora Olomouc
15
Iveta Treperová
DHC Slavia Praha
14
Klára Tesařová
DHK Baník Most
14
Leona Mátlová
Házená Jindřichův Hradec
14
Kateřina Filová
DHK Baník Most
14
Hana Dvořáčková
DHK Baník Most
14
Klára Selingrová
DHK Zora Olomouc
13
Markéta Nejedlá
Sokol Kobylisy II
13
Kateřina Lojíková
Sokol Vršovice
13
Alice Franzová
Sokol Kobylisy II
13
Erika Feldmannová
Sokol Poruba A
13
Marcela Skácelová
DHC Plzeň
12
Jana Pražáková
DHC Slavia Praha
12
Diana Kulyakina
Sokol Vršovice
12
Kateřina Krausová
DHC Plzeň
12
Johanka Klhůfková
HC Zlín
12
Jana Jindrová
Sokol Kobylisy II
12
Lucie Benešová
DHC Plzeň
12
Kristýna Turčanová
DHK Baník Most
11
Lucie Randlíková
DHC Plzeň
11
Eliška Líbalová
HC Háje A
11
Nikola Tučková
Sokol Vršovice
10
Jolana Lukovská
HC Zlín
10
Klára Jarošová
Sokol Vršovice
10
Kristýna Honzíková
HC Háje A
10
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - DHC Plzeň
9.5. 11:00
video
online
Zlín - Háje
9.5. 13:00
video
online
Slavia - DHK Baník Most
10.5. 11:00
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec
10.5. 12:00
video
online
Kobylisy - Poruba
10.5. 14:00
video
online
Písek - S.Vršovice
10.5. 17:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
16
14
0
2
475 : 337
28
2
Olomouc
15
14
0
1
463 : 367
28
3
DHK Baník Most
16
12
1
3
512 : 406
25
4
DHC Plzeň
16
12
0
4
450 : 367
24
5
J.Hradec
16
8
1
7
441 : 427
17
6
Písek
16
7
2
7
424 : 408
16
7
Poruba
16
6
2
8
424 : 480
14
8
S.Vršovice
15
5
1
9
383 : 449
11
9
TJ Jiskra Otrokovice
16
4
1
11
420 : 445
9
10
Háje
14
4
0
10
340 : 378
8
11
Zlín
16
3
2
11
375 : 414
8
12
Kobylisy
16
0
0
16
313 : 542
0
Tabulka střelců
Simona Horáková
TJ Jiskra Otrokovice
128
Veronika Gabrhelová
HC Zlín
125
Tereza Karlíková
TJ Jiskra Otrokovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Hachová
Sokol Písek
57
Markéta Cabalková
HC Háje A
43
Simona Horáková
TJ Jiskra Otrokovice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
32
Karolína Chudá
Sokol Písek
32
Anita Šarmanová
TJ Jiskra Otrokovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.