Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
Rozpis soutěže
Český pohár žen-předkolo
Český pohár žen - 1.kolo
Český pohár žen - 2.kolo
Český pohár žen -3.kolo-osmifinále
český pohár žen-4.kolo-čtvrtfinále
český pohár žen - 5.kolo -semifinále
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adéla Stříšková
DHK Baník Most
6
Michaela Sekulová
Handball PSG Zlín
6
Michaela Raková
Sokol Kobylisy II A
6
Diana Poláchová
HK Hodonín
6
Adéla Pilmajerová
Sokol Lázně Kynžvart
6
Michaela Pešková
Sokol Písek
6
Eva Minárčiková
Handball PSG Zlín
6
Diana Michálková
SHK Veselí n.M.
6
Monika Kříčková
Handball PSG Zlín
6
Veronika Kohoutová
TJ Lesana Zubří
6
Pavlína Kepková
DHC Plzeň
6
Michaela Kaczmarczyková
Házená Velká Bystřice
6
Dominika Hymrová
Házená Velká Bystřice
6
Natálie Gärtnerová
HK Hodonín
6
Tatiana Gajdošíková
DHK Zora Olomouc
6
Zdeňka Friedel
Sokol Lázně Kynžvart
6
Julie Franková
DHC Slavia Praha
6
Lucie Březovjáková
DHK Pardubice
6
Andrea Brablcová
SHK Kunovice
6
Michaela Boorová
SHK Veselí n.M.
6
Adriana Zpěváková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Agáta Vyoralová
TJ Jiskra Otrokovice
5
Pavlína Švajcrová
HK Spartak Ústí n.L.
5
Michaela Součková
Sokol Písek
5
Anna Schneiderová
Sokol Lázně Kynžvart
5
Lenka Sekulová
Handball PSG Zlín
5
Martina Salčáková
DHK Zora Olomouc
5
Jana Rusfelová
Loko České Budějovice
5
Lucie Poláčková
Loko České Budějovice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
5
Klára Nožičková
Tatran Střešovice A
5
Nikola Motejlová
Sokol Vršovice A
5
Adriana Míšová
DHC Slavia Praha
5
Petra Maňáková
DHK Baník Most
5
Jana Machovská
TJ Jiskra Otrokovice
5
Michaela Juříčková
TJ Lesana Zubří
5
Vendula Fryčáková
DHC Slavia Praha
5
Lucie Frühaufová
Házená Jindřichův Hradec
5
Eliška Ferusová
Sokol Vršovice A
5
Petra Drozdová
DHC Plzeň
5
Zpět
Další
Předchozí kola
Final four - seminále - výsledky
video
online
Sokol Písek - Zora Olomouc
14.3. 16:30
video
online
Baník Most - Sokol Poruba
14.3. 18:30
Tabulka střelců
Barbora Janoušková
Lions Hostivice - Břve
27
Marie Janošová
SC Bohumín
23
Anna Dolejšová
Loko České Budějovice
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marie Janošová
SC Bohumín
7
Veronika Galušková
DHC Slavia Praha
7
Markéta Pospíšilová
TJ Sokol Velké Meziříčí
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michaela Čabradová
FK Hvězda Cheb
14
Anna Schneiderová
Sokol Lázně Kynžvart
12
Kristýna Paulusová
FK Hvězda Cheb
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.