Soutěže žen
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
MOL liga žen
1.liga ženy
2.liga ženy - západ
Žákovská liga starších žaček
Český pohár žen
2.liga ženy - východ
1.liga starších dorostenek
2.liga starších dorostenek
1.liga mladší dorostenky
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenky
2.liga mladší dorostenky - západ
2.liga mladší dorostenky - východ
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Lucie Brdková
Sokol Vršovice
1
Karolína Brůhová
Sokol Písek
1
Anna Cabicarová
HC Háje A
1
Barbora Cajsková
DHC Slavia Praha
1
Adéla Čechurová
DHC Slavia Praha
1
Veronika Černá
HC Zlín
1
Hana Dvořáčková
DHK Baník Most
1
Valentýna Hauserová
Házená Jindřichův Hradec
1
Lucie Hlinková
Sokol Poruba A
1
Alžběta Janevská
TJ Jiskra Otrokovice
1
Romana Kalajová
Házená Jindřichův Hradec
1
Anna Kubálková
DHK Zora Olomouc
1
Natálie Kuxová
DHK Zora Olomouc
1
Nela Langerová
DHC Plzeň
1
Eliška Líbalová
HC Háje A
1
Kateřina Lojíková
Sokol Vršovice
1
Michaela Malá
DHC Plzeň
1
Anna Otteová
Sokol Vršovice
1
Jana Pražáková
DHC Slavia Praha
1
Kristina Rajová
Sokol Poruba A
1
Anita Šarmanová
TJ Jiskra Otrokovice
1
Sára Šenkeříková
TJ Jiskra Otrokovice
1
Anna Šillerová
Sokol Vršovice
1
Anna Špidlenová
Sokol Kobylisy II
1
Natálie Tomanová
DHC Plzeň
1
Vendula Vláčilová
DHK Zora Olomouc
1
Viktorie Vrbková
Sokol Kobylisy II
1
Aneta Zuzaníková
HC Zlín
1
Iulia Stefan Borcan
DHC Slavia Praha
2
Julie Dubská
DHC Plzeň
2
Magdalena Komárková
DHC Plzeň
2
Eliška Krejzlíková
DHK Zora Olomouc
2
Adéla Martinková
DHK Baník Most
2
Natálie Silvia Matušínská
Sokol Kobylisy II
2
Andrea Rudincová
DHK Baník Most
2
Adéla Scheithauerová
DHK Baník Most
2
Dominika Voglová
DHK Zora Olomouc
2
Sofie Behenská
DHK Baník Most
3
Veronika Holečková
DHC Slavia Praha
3
Anna Jestříbková
DHC Slavia Praha
3
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Olomouc - DHC Plzeň
9.5. 11:00
video
online
Zlín - Háje
9.5. 13:00
video
online
Slavia - DHK Baník Most
10.5. 11:00
video
online
TJ Jiskra Otrokovice - J.Hradec
10.5. 12:00
video
online
Kobylisy - Poruba
10.5. 14:00
video
online
Písek - S.Vršovice
10.5. 17:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Slavia
16
14
0
2
475 : 337
28
2
Olomouc
15
14
0
1
463 : 367
28
3
DHK Baník Most
16
12
1
3
512 : 406
25
4
DHC Plzeň
16
12
0
4
450 : 367
24
5
J.Hradec
16
8
1
7
441 : 427
17
6
Písek
16
7
2
7
424 : 408
16
7
Poruba
16
6
2
8
424 : 480
14
8
S.Vršovice
15
5
1
9
383 : 449
11
9
TJ Jiskra Otrokovice
16
4
1
11
420 : 445
9
10
Háje
14
4
0
10
340 : 378
8
11
Zlín
16
3
2
11
375 : 414
8
12
Kobylisy
16
0
0
16
313 : 542
0
Tabulka střelců
Simona Horáková
TJ Jiskra Otrokovice
128
Veronika Gabrhelová
HC Zlín
125
Tereza Karlíková
TJ Jiskra Otrokovice
113
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Gabriela Hachová
Sokol Písek
57
Markéta Cabalková
HC Háje A
43
Simona Horáková
TJ Jiskra Otrokovice
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Zemanová
Sokol Vršovice
32
Karolína Chudá
Sokol Písek
32
Anita Šarmanová
TJ Jiskra Otrokovice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.